Bėgimo takelis Thunder Idea цена
Bėgimo takelis Thunder Idea цена
Elektrinis bėgimo takelis Thunder Idea BlackKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 250.0 € |
|
130.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-24 14:07
! Сообщить об ошибке| Марка | THUNDER |
| Категория | Беговые дорожки |
| Продукт код | 5906765560207 |
| Galimybė sulankstyti | - |
| Maks. naudotojo svoris | 80kg |
| Treniruoklio svoris | 18kg |
| Greitis | 0.8 - 6 km/h |
| Ekrano tipas | led |
| Programų kiekis | - |
| Transportavimo ratukai | + |
| Aukščio reguliavimas | - |
| Ilgis | 116cm |
| Plotis | 38cm |
| Aukštis | 11cm |
| Ilgis | 100cm |
| Pakuotės dydis | 130x58x13cm |
| Kompiuterio ekranas rodo | atstumas, laikas, greitis, kalorijos |
| Pavaros tipas | elektrinė |
| Tipas | Ėjimo takelis |
| Funkcijos | su ratukais |
| Показать больше | |














