Bėgimo takelis Spokey HYPE цена
Bėgimo takelis Spokey HYPE цена
Bėgimo takelis Spokey HYPE 946147Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 529 € |
|
409.89 €*
|
B магазин senukai.lt |
Elektrinis bėgimo takelis Spokey HYPE |
|
409.89 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
409.89 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Bieżnia Spokey Bieżnia elektryczna składana HYPE | Bieżnia elektryczna składana .. |
|
363.65 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Bėgimo takelis Spokey HYPE 946147Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 529 € |
|
409.89 €*
|
B магазин senukai.lt |
Bėgimo takelis Spokey HYPE 946147Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 529 € |
|
409.89 €*
|
B магазин 1a.lt |
Elektrinis bėgimo takelis Spokey HYPE |
|
409.89 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
409.89 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 16:06
! Сообщить об ошибке| Марка | SPOKEY |
| Категория | Беговые дорожки |
| Продукт код | 5905339461476 |
| Galimybė sulankstyti | + |
| Įkalnės kampas | 1-15% |
| Maks. naudotojo svoris | 110kg |
| Treniruoklio svoris | 47kg |
| Greitis | nuo 0.8 km/h iki 14 km/h |
| Ekrano tipas | led |
| Programų kiekis | 15 |
| Transportavimo ratukai | + |
| Ilgis | 143cm |
| Plotis | 40cm |
| Aukštis | 111cm |
| Ilgis | 122cm |
| Pakuotės dydis | 154 x 74 x 26cm |
| Kompiuterio ekranas rodo | atstumą, greitį, laiką |
| Pavaros tipas | elektrinė |
| Tipas | bėgimo takelis |
| Показать больше | |
















