Bėgimo takelis Nordictrack T Series 10 цена
Bėgimo takelis Nordictrack T Series 10 цена
Bėgimo takelis Nordictrack T Series 10Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1749.0 € |
|
1397.85 €*
|
B магазин pigu.lt |
Bėgimo takelis NORDICTRACK T Series 10 (2025) |
|
1397.85 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
1397.85 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Bėgimo takelis NORDICTRACK T Series 10Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1397.85 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
1397.85 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Bėgimo takelis Nordictrack T Series 10Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1749.0 € |
|
1397.85 €*
|
B магазин pigu.lt |
Bėgimo takelis NORDICTRACK T Series 10 (2025) |
|
1397.85 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
1397.85 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Bėgimo takelis Nordictrack T Series 10Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1869 € |
|
1397.96 €*
|
B магазин senukai.lt |
Bėgimo takelis Nordictrack T Series 10Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1869 € |
|
1397.96 €*
|
B магазин 1a.lt |
Bėgimo takelis NORDICTRACK T Series 10Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
1508.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-26 15:06
! Сообщить об ошибке| Марка | NORDIC TRACK |
| Категория | Беговые дорожки |
| Продукт код | 0436192309568 |
| Galimybė sulankstyti | + |
| Įkalnės kampas | 0-12% |
| Maks. naudotojo svoris | 148kg |
| Treniruoklio svoris | 108kg |
| Greitis | 0,8 - 20 km/h |
| Ekrano tipas | jutiklinis |
| Programų kiekis | - |
| Transportavimo ratukai | + |
| Ilgis | 138cm |
| Plotis | 87cm |
| Aukštis | 191cm |
| Ilgis | 191cm |
| Pakuotės dydis | 207x84x29cm |
| Kompiuterio ekranas rodo | atstumą, greitį, laiką, kalorijas, įkalnę, pulsą, programą |
| Pavaros tipas | elektrinė |
| Tipas | bėgimo takelis |
| Показать больше | |



















