Bėgimo takelis Kettler Track 600 цена
Bėgimo takelis Kettler Track 600 цена
Bėgimo takelis KETTLER TRACK 600 |
|
1660.60 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
1660.60 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Bėgimo takelis Kettler Track 600Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2199 € |
|
1660.70 €*
|
B магазин senukai.lt |
Bėgimo takelis KETTLER TRACK 600 |
|
1660.60 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
1660.60 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Bėgimo takelis Kettler Track 600Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2199 € |
|
1660.70 €*
|
B магазин senukai.lt |
Bėgimo takelis Kettler Track 600Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2199 € |
|
1660.70 €*
|
B магазин 1a.lt |
Bėgimo takelis KETTLER TRACK 600 |
|
1665.00 €
1 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.20 € Срок доставки: 1 раб. дн. |
1665.00 €
1 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.20 € Срок доставки: 1 раб. дн. |
Bėgimo takelis KETTLER TRACK 600Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1769.90 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
1769.90 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Bėgimo takelis Kettler Track 600Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
1769.90 €
|
B магазин pigu.lt |
Bėgimo takelis KETTLER TRACK 600Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
1770.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-30 03:15
! Сообщить об ошибке| Марка | KETTLER |
| Категория | Беговые дорожки |
| Продукт код | 4251294119749 |
| Galimybė sulankstyti | + |
| Įkalnės kampas | 0-10% |
| Maks. naudotojo svoris | 150kg |
| Treniruoklio svoris | 93kg |
| Programų kiekis | 46 |
| Transportavimo ratukai | + |
| Ilgis | 188cm |
| Plotis | 89,4cm |
| Aukštis | 147cm |
| Ilgis | 188.5cm |
| Pakuotės dydis | 203x97x32cm |
| Kompiuterio ekranas rodo | atstumą, greitį, laiką, kalorijas, įkalnę, pulsą, programą |
| Pavaros tipas | elektrinė |
| Показать больше | |
















