Bėgimo takelis Gymstick WalkingPad Move цена
Bėgimo takelis Gymstick WalkingPad Move цена
Ėjimo takelis GYMSTICK WalkingPad Move |
|
429.99 €
12-14 раб. дн.
Срок доставки: 12-14 раб. дн. |
429.99 €
12-14 раб. дн.
Срок доставки: 12-14 раб. дн. |
Ėjimo takelis GYMSTICK WalkingPad Move |
|
429.99 €
14 раб. дн.
Срок доставки: 14 раб. дн. |
429.99 €
14 раб. дн.
Срок доставки: 14 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-07 02:54
! Сообщить об ошибке| Марка | GYMSTICK |
| Категория | Беговые дорожки |
| Продукт код | 6430016909679 |
| Galimybė sulankstyti | + |
| Maks. naudotojo svoris | 110kg |
| Treniruoklio svoris | 23kg |
| Greitis | 1–6 km/h |
| Ekrano tipas | led |
| Programų kiekis | - |
| Transportavimo ratukai | + |
| Aukščio reguliavimas | nē |
| Ilgis | 142.5cm |
| Plotis | 40cm |
| Aukštis | 10.6cm |
| Ilgis | 120cm |
| Pakuotės dydis | 90.5 x 20 x 63.5cm |
| Kompiuterio ekranas rodo | greitį, laiką |
| Pavaros tipas | elektrinė |
| Tipas | Ėjimo takelis |
| Показать больше | |














