Bėgimo takelis EB Fit W500, juodas цена
Bėgimo takelis EB Fit W500, juodas цена
Bėgimo takelis EB Fit W500, juodasKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 642.0 € |
|
419.89 €*
|
B магазин pigu.lt |
Enero Elektrinė bėgimo takelė su masažu |
|
419.89 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
419.89 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Elektrinis Bėgimo Takelis Su Masažuokliu W500-2 Enero Fit |
|
488.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
488.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
Bėgimo takelis EB FIT W500Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 769 € |
|
550.14 €*
|
B магазин senukai.lt |
Bėgimo takelis EB FIT W500Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 769 € |
|
550.14 €*
|
B магазин 1a.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-23 09:15
! Сообщить об ошибке| Марка | EB FIT |
| Категория | Беговые дорожки |
| Продукт код | 5902431003627 |
| Galimybė sulankstyti | + |
| Įkalnės kampas | - |
| Maks. naudotojo svoris | 110kg |
| Treniruoklio svoris | 58kg |
| Greitis | 1-12 km/h |
| Ekrano tipas | lcd |
| Programų kiekis | 12 |
| Transportavimo ratukai | + |
| Aukščio reguliavimas | - |
| Ilgis | 155cm |
| Plotis | 42cm |
| Aukštis | 130cm |
| Ilgis | 120cm |
| Pakuotės dydis | 200 x 50 x 10cm |
| Kompiuterio ekranas rodo | greitis, laikas, atstumas, kalorijos |
| Pavaros tipas | elektrinė |
| Funkcijos | sulankstomas, su ratukais |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |




















