Bėgimo takelis Bowflex T25, juodas цена
Bėgimo takelis Bowflex T25, juodas цена
Bėgimo takelis Bowflex T25 TFT-10.0 HD (Pristatymas: 2-4 d.d.)Prekę turime sandėlyje! Išsiunčiame per 24 val. |
|
2658.99 €
2-4 раб. дн.
Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
2658.99 €
2-4 раб. дн.
Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
bėgimo takelis Bowflex T25 elektrinis |
|
2739.99 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
2739.99 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-27 10:17
! Сообщить об ошибке| Марка | BOWFLEX |
| Категория | Беговые дорожки |
| Продукт код | 0708447914156 |
| Galimybė sulankstyti | + |
| Maks. naudotojo svoris | 181.4kg |
| Treniruoklio svoris | 146kg |
| Greitis | 0 - 20 km/h |
| Ekrano tipas | jutiklinis |
| Programų kiekis | - |
| Transportavimo ratukai | + |
| Aukščio reguliavimas | + |
| Ilgis | 216cm |
| Plotis | 56cm |
| Aukštis | 166.5cm |
| Ilgis | 152cm |
| Tipas | bėgimo takelis |
| Funkcijos | sulankstomas, su ratukais |
| Показать больше | |






















