Batutas EXIT Silhouette, 305 cm, žalias цена
Batutas EXIT Silhouette, 305 cm, žalias цена
Batutas su kojomis Exit Silhouette 305cm - Žalias |
|
366.00 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
366.00 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-19 06:03
! Сообщить об ошибке| Марка | EXIT |
| Категория | Батуты |
| Продукт код | 8719743250246 |
| Tipas | batutai |
| Maksimalus naudotojo svoris | 100kg |
| Skersmuo | 305cm |
| Rėmo aukštis | 74cm |
| Spyruoklių skaičius | 54 |
| Spyruoklių ilgis | 141mm |
| Svoris | 58kg |
| Rinkinyje yra | apsauginis tinklas |
| Pakuočių skaičius | 1 |
| Pakuotės dydis | 160 x 35 x 13cm |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |


















