Batutas EXIT Silhouette, 244 cm, žalias цена
Batutas EXIT Silhouette, 244 cm, žalias цена
Batutas EXIT Silhouette, skersmuo 244 cm, žaliasTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
344.71 €
|
B магазин pigu.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-09 12:52
! Сообщить об ошибке| Марка | EXIT |
| Категория | Батуты |
| Продукт код | 8719743250239 |
| Tipas | batutai |
| Maksimalus naudotojo svoris | 50kg |
| Skersmuo | 244cm |
| Rėmo aukštis | 64cm |
| Spyruoklių skaičius | 42 |
| Spyruoklių ilgis | 141mm |
| Svoris | 46kg |
| Rinkinyje yra | apsauginis tinklas |
| Pakuočių skaičius | 1 |
| Pakuotės dydis | 130 x 44,5 x 20cm |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |















