Batutas EXIT Silhouette, 183 cm, žalias цена
Batutas EXIT Silhouette, 183 cm, žalias цена
Batutas su kojomis Exit Silhouette 183cm - Žalias |
|
240.00 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
240.00 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-07 10:30
! Сообщить об ошибке| Марка | EXIT |
| Категория | Батуты |
| Продукт код | 8719743250222 |
| Tipas | batutai |
| Maksimalus naudotojo svoris | 50kg |
| Skersmuo | 183cm |
| Rėmo aukštis | 50cm |
| Spyruoklių skaičius | 36 |
| Spyruoklių ilgis | 141mm |
| Svoris | 36kg |
| Rinkinyje yra | apsauginis tinklas |
| Pakuočių skaičius | 1 |
| Pakuotės dydis | 100 x 43 x 20cm |
| Pardavėjo šalis | latvija |
| Показать больше | |














