Baltos durys цена
Baltos durys цена
Baltos durysKnygos kaina su kodu ZUIKIS |
|
9.26 €
|
B магазин knygos.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-01-08 16:57
! Сообщить об ошибке| Автор | Vytautas Račickas |
| Издательство | Vytautas Račickas |
| Категория | |
| Продукт код | 9786094087257 |
| Spintelės tipas | pastatomos |
| Funkcija | spintelės su durelėmis |
| Stilius | klasikinis |
| Medžiaga | medžio dulkių plokštė (mdf) |
| Plotis | 44.6cm |
| Aukštis | 71.3cm |
| Gylis | 1.6cm |
| Kilmės šalis | eu |
| Baldų kolekcija | royal |
















