Asus MB16ACE цена
Asus MB16ACE цена
Monitorius Asus ZenScreen MB16ACE, IPS, FHD, 15.6"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 201.9 € |
|
197.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Asus Portable USB Monitor MB16ACE 15.6 ", IPS, FHD, 1920 x 1080, 16:9, 5 ms, 220..больше |
|
183.45 €
|
B магазин smartech.ee |
Asus ZenScreen MB16ACE 15,6®® IPS 16:9 Portable monitorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 32.33 eur/mėn |
|
193.99 €
13-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 13-14 раб. дн. |
193.99 €
13-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 13-14 раб. дн. |
Monitorius ASUS ZenScreen MB16ACE, 15.6", 1920x1080, 60Hz, IPS, 5msбольше |
|
194.89 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
194.89 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Asus MB16ACE ZenScreen Monitor 15.6"Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
195.00 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
195.00 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Monitorius Asus ZenScreen MB16ACE, IPS, FHD, 15.6"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 201.9 € |
|
197.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Monitorius Asus ZenScreen MB16ACE, IPS, FHD, 15.6"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 201.9 € |
|
197.90 €*
|
B магазин 1a.lt |
Asus MB16ACE ZenScreen Monitor 15.6"Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
206.70 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
206.70 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
ASUS ZenScreen MB16ACE LED display 39.6 cm (15.6) 1920 x 1080 pixels Full HD Grey |
|
206.77 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
206.77 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Asus MB16ACE, 15.6" MB16ACE |
|
209.65 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
209.65 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
ASUS ZenScreen MB16ACE LED display 39,6 cm (15.6") 1920 x 1080 pikseliai „Full H.. |
|
218.59 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
218.59 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
ASUS ZenScreen MB16ACE 39,6 cm (15.6") 1920 x 1080 pikseliai „Full HD“ LED Pilka.. |
|
274.14 €
|
B магазин senetic.lt |
Portable Monitor ASUS ZenScreen MB16ACE 15.6" Full HD IPS 5ms Hybrid USB-C |
|
283.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
283.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 16:17
! Сообщить об ошибке| Марка | Asus |
| Категория | Мониторы |
| Продукт код | 4718017500357 |
| Įstrižainė | 15.6" |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| Ekrano tipas | ips |
| Jungtis | usb-c |
| Įmontuotos garso kolonėlės | - |
| TV priėmimo galimybė | - |
| TV imtuvai | - |
| Kontrastas | 800:1 |
| Ryškumas | 250cd/m² |
| Rekomenduojama raiška | 1920 x 1080 |
| Atnaujinimo dažnis | 60hz |
| Reakcijos laikas | 5ms |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178 |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Taško dydis | 0.179mm |
| Lenktas ekranas | - |
| Jutiklinis ekranas | - |
| USB jungčių skaičius | 1vnt. |
| Reguliuojamas aukštis | - |
| Kita informacija | flicker free technologija, low blue light |
| Komplekte yra kabeliai | usb |
| Svoris | 0.71kg |
| Integruota Web kamera | - |
| Mikrofonas | - |
| Aukštis | 22.6cm |
| Plotis | 35.9cm |
| Gylis | 0.8cm |
| Palaikomos technologijos | hdcp, quickfit, splendid, gameplus, skin-tone |
| Energijos klasė | f |
| Žaidimų monitorius | - |
| Tipas | nešiojamas monitorius |
| Показать больше | |




































































