Asus ExpertBook PM3406CKA-LY0291W цена
Asus ExpertBook PM3406CKA-LY0291W цена
Nešiojamas kompiuteris ASUS ExpertBook PM3406CKA-LY0291W - Ryzen AI 5 330 | 14''.. |
|
844.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
844.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Nešiojamas kompiuteris Asus ExpertBook PM3406CKA-LY0291W, AI 330, 16 GB, 512 GB,..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 929 € |
|
845.54 €*
|
B магазин senukai.lt |
Nešiojamas kompiuteris ASUS ExpertBook PM3406CKA 14" – Išmanus, greitas ir patik..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 905.0 € |
|
846.94 €*
|
B магазин pigu.lt |
Asus Laptop Asus Notebook ExpertBook PM3406CKA-LY0291W 14''WUXGA/Ryzen..больше |
|
770.84 €
|
B магазин percte.eu |
ASUS ExpertBook PM3406CKA-LY0291W - Ryzen AI 5 330 | 14'' | 16GB | 512GB | W11H .. |
|
793.90 €
|
B магазин multo.eu |
Laptop Asus Notebook ExpertBook PM3406CKA-LY0291W 14''WUXGA/Ryzen AI 5.. |
|
795.10 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Nešiojamas kompiuteris Asus Notebook ExpertBook PM3406CKA-LY0291W 14'' WUXGA/Ryz.. |
|
804.90 €
|
B магазин enter24.eu |
Nešiojamas kompiuteris ASUS ExpertBook PM3406CKA-LY0291W - Ryzen AI 5 330 | 14''.. |
|
844.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
844.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Nešiojamas kompiuteris Asus ExpertBook PM3406CKA-LY0291W, AI 330, 16 GB, 512 GB,..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 929 € |
|
845.54 €*
|
B магазин senukai.lt |
Nešiojamas kompiuteris Asus ExpertBook PM3406CKA-LY0291W, AI 330, 16 GB, 512 GB,..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 929 € |
|
845.54 €*
|
B магазин 1a.lt |
Nešiojamas kompiuteris ASUS ExpertBook PM3406CKA 14" – Išmanus, greitas ir patik..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 905.0 € |
|
846.94 €*
|
B магазин pigu.lt |
ASUS ExpertBook PM3406CKA-LY0291W - Ryzen AI 5 330 | 14'' | 16GB | 512GB | W11H |
|
892.07 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
892.07 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
ASUS ExpertBook PM3406CKA-LY0291W - Ryzen AI 5 330 | 14'' | 16GB | 512GB | W11H |
|
896.86 €
|
B магазин smartech.ee |
Asus ExpertBook PM3406CKA-LY0291W - Ryzen AI 5 330 | 14'' | 16GB | 512GB | W11H .. |
|
899.77 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
899.77 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
ASUS ExpertBook P3 PM3406CKA-LY0291W Copilot+ PC AMD Ryzen AI 5 330 Knyginis kom.. |
|
903.32 €
|
B магазин senetic.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-13 18:33
! Сообщить об ошибке| Марка | Asus |
| Категория | Ноутбуки |
| Продукт код | 4711636210683 |
| Kompiuterio paskirtis | mokslui, darbui ir namams |
| Procesoriaus tipas | amd ryzen |
| Kietasis diskas HDD | nėragb |
| Kietasis diskas SSD | 512gb |
| Diskas SSD M.2 | -gb |
| Atminties dydis | 16gb |
| Vaizdo plokštės tipas | integruota amd |
| Operacinė sistema | windows 11 |
| Ekrano dydis | 14 |
| Jutiklinis ekranas | - |
| Ekrano tipas | wva (ips) anti-glare |
| Matinis ekranas | + |
| Ekrano dažnis (Hz) | - |
| Maksimali raiška | 1920 x 1200 |
| Ekrano įstrižainė | 14" |
| Procesorius | amd ryzen ai 5 330 |
| Atminties tipas | ddr5 |
| Atminties dažnis | -mhz |
| Laisvų atmintinės lizdų skaičius | nėravnt. |
| HDD greitis | nėra hdd |
| Kietojo disko valdiklis | ssd m.2 pcie nvme; m.2 2280 |
| Vaizdo plokštė | amd radeon 820m |
| Bluetooth | + |
| IR | - |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | wi-fi 6 (802.11a/b/g/n/ac/ax) |
| Tinklo plokštės greitis | - |
| HDMI | 1 |
| USB 2.0 | - |
| USB-C | 2 |
| Kitos jungtys | 1 x 3.5 mm jack |
| Optinis įrenginys | - |
| Garso plokštė | Įmontuoti „dolby“ garsiakalbiai |
| Klaviatūra | angliška (eng) |
| Operacinės sistemos kalbos versija | anglų |
| Integruota Web kamera | + |
| Maksimalus baterijos veikimo laikas | -val. |
| Plotis | -cm |
| Aukštis | -cm |
| Ilgis | -cm |
| Svoris | -kg |
| Korpuso tipas | metalas |
| Saugumas | kensington security slot |
| Atmintinės lizdų skaičius | nėravnt. |
| Populiariausi modeliai | asus expertbook |
| Įkroviklis komplektacijoje | + |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | + |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 45 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 65 |
| Показать больше | |























