Armac O/1500F/LCD 1500F цена
Armac O/1500F/LCD 1500F цена
Armac O/1500F/LCDKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 137.0 € |
|
115.23 €*
|
B магазин pigu.lt |
UPS įtampos stabilizatorius ARMAC O/1500F/LCDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 130.9 € |
|
116.50 €*
|
B магазин senukai.lt |
UPS nepertraukiamo maitinimo šaltinis Armac O/1500F/LCDLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
134.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Armac Office 1500F LCDPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
114.29 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
114.29 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Armac O/1500F/LCDKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 137.0 € |
|
115.23 €*
|
B магазин pigu.lt |
Armac Emergency power supply Armac UPS OFFICE LINE-INTERACTIVE O/1500F/LCD |
|
116.03 €
|
B магазин baitukas.lt |
UPS įtampos stabilizatorius ARMAC O/1500F/LCDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 130.9 € |
|
116.50 €*
|
B магазин senukai.lt |
UPS įtampos stabilizatorius ARMAC O/1500F/LCDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 130.9 € |
|
116.50 €*
|
B магазин 1a.lt |
Armac UPS OFFICE Line-Interactive 1500 uninterruptible power supply (UPS) 1.5 kV.. |
|
118.44 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
118.44 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Armac Office 1500F LCDIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
120.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
120.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Emergency power supply Armac UPS OFFICE LINE-INTERACTIVE O/1500F/LCD |
|
120.73 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
120.73 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
ARMAC O/1500F/LCD Armac UPS OFFICE Line-Interactive 1500F LCD 3x SCHUKO 230V OUT.. |
|
123.67 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
123.67 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
ARMAC O/1500F/LCD Armac UPS OFFICE Line- |
|
126.25 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
126.25 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
ARMAC O/1500F/LCD Armac UPS OFFICE Line-Interactive 1500F LCD 3x SCHUKO 230V OUT.. |
|
129.86 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
129.86 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Armac UPS OFFICE Line-Interactive 1500F LCD 3x SCHUKO 230V OUT, USB O/1500F/LCD |
|
130.48 €
8 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 8 раб. дн. |
130.48 €
8 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 8 раб. дн. |
UPS nepertraukiamo maitinimo šaltinis Armac O/1500F/LCDLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
134.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
ARMAC O/1500F/LCD Armac UPS OFFICE Line- O/1500F/LCD | 5901969406658 |
|
137.63 €
|
B магазин elektrika.lv |
Nepertraukiamo maitinimo šaltinis UPS ARMAC O/1500F/LCD OFFICE Line-Interactive .. |
|
138.42 €
|
B магазин primtech.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-18 05:31
! Сообщить об ошибке| Марка | ARMAC |
| Категория | ИБП - Источники бесперебойного питания |
| Продукт код | 5901969406658 |
| Gamintojo kodas | o/1500f/lcd |
| Architektūra | line-interactive |
| Veikimo laikas pilna apkrova | 3min. |
| Galingumas (VA) | 1500 |
| Galingumas | 950w |
| Tipas | maitinimo šaltiniai |
| Svoris | 11.2kg |
| USB jungčių skaičius | 1vnt. |
| Kita informacija | nominalus įėjimas: 230 v, įėjimo signalo dažnis: 50/60 hz; 2 x 12 v 9 ah akumuliatoriai; 3 x schuko (c/f) išėjimai; 1 x usb (type b), 2 x rj-11/rj-45 |
| Išvesties jungtys | usb |
| Pakuotės turinys | usb laidas |
| Jungties tipas | rj-45 |
| Automatinis įtampos reguliavimas (AVR) | + |
| Perjungimo laikas | -ms |
| Standartinių lizdų skaičius | 3 |
| Vidutinis įkrovimo laikas | 4val. |
| Aukštis | 18.8cm |
| Plotis | 12cm |
| Gylis | 35cm |
| Korpusas | tower |
| Показать больше | |


































