Armac O/1000F/LCD 1000F LCD цена
Armac O/1000F/LCD 1000F LCD цена
UPS įtampos stabilizatorius ARMAC Office 1000F LCDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 91.9 € |
|
86.79 €*
|
B магазин senukai.lt |
Armac O/1000F/LCDKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 107.02 € |
|
98.10 €*
|
B магазин pigu.lt |
Armac Office 1000F LCDPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
80.31 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
80.31 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Armac Emergency power supply Armac UPS OFFICE LINE-INTERACTIVE O/1000F/LCD |
|
82.92 €
|
B магазин baitukas.lt |
Armac Office 1000F LCDIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
84.33 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
84.33 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Emergency power supply Armac UPS OFFICE LINE-INTERACTIVE O/1000F/LCD |
|
84.38 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
84.38 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Emergency power supply Armac UPS OFFICE LINE-INTERACTIVE O/1000F/LCD |
|
84.42 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
84.42 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
UPS įtampos stabilizatorius ARMAC Office 1000F LCDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 91.9 € |
|
86.79 €*
|
B магазин senukai.lt |
UPS įtampos stabilizatorius ARMAC Office 1000F LCDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 91.9 € |
|
86.79 €*
|
B магазин 1a.lt |
Armac OFFICE 1000F LCD (O/1000F/LCD) |
|
86.79 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
86.79 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
ARMAC O/1000F/LCD Armac UPS OFFICE Line-Interactive 1000F LCD 3x SCHUKO 230V OUT.. |
|
87.29 €
|
B магазин skytech.lt |
ARMAC O/1000F/LCD Armac UPS OFFICE Line- |
|
88.60 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
88.60 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Armac UPS OFFICE Line-Interactive 1000F LCD 3x SCHUKO 230V OUT, USB O/1000F/LCD |
|
92.40 €
8 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 8 раб. дн. |
92.40 €
8 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 8 раб. дн. |
Armac O/1000F/LCDKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 107.02 € |
|
98.10 €*
|
B магазин pigu.lt |
Nepertraukiamo maitinimo šaltinis UPS ARMAC O/1000F/LCD OFFICE Line-Interactive .. |
|
98.98 €
|
B магазин primtech.lt |
Nepertraukiamo maitinimo šaltinis UPS ARMAC OFFICE 1000 LCD |
|
132.70 €
3-6 раб. дн.
Срок доставки: 3-6 раб. дн. |
132.70 €
3-6 раб. дн.
Срок доставки: 3-6 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-13 15:23
! Сообщить об ошибке| Марка | ARMAC |
| Категория | ИБП - Источники бесперебойного питания |
| Продукт код | 5901969406641 |
| Gamintojo kodas | o/1000f/lcd |
| Architektūra | line-interactive |
| Veikimo laikas pilna apkrova | 3min. |
| Galingumas (VA) | 1000 |
| Galingumas | 650w |
| Tipas | maitinimo šaltiniai |
| Svoris | 9.5kg |
| USB jungčių skaičius | 1vnt. |
| Kita informacija | 3 x c/f (schuko) lizdai; 2 x rj-11/rj-45 (tinklo/telefono apsauga); ups su lcd ekranu; baterijų skaičius: 2; baterijos įtampa: 12 v; baterijos talpa: 7 ah; apsauga nuo viršįtampių; nominalus įėjimas: 230 v |
| Išvesties jungtys | usb |
| Jungties tipas | rj-45 |
| Automatinis įtampos reguliavimas (AVR) | + |
| Perjungimo laikas | -ms |
| Standartinių lizdų skaičius | 3 |
| Vidutinis įkrovimo laikas | 4val. |
| Aukštis | 18.8cm |
| Plotis | 12cm |
| Gylis | 35cm |
| Korpusas | tower |
| Показать больше | |


































