Monitorius AOC CU34P2A цена
Monitorius AOC CU34P2A цена
Monitorius AOC CU34P2A 34 colių VA lenktas 3440x1440 H/A 150mm 100hz FreeSync Pr.. |
|
348.89 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
348.89 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
AOC 86,0cm (34") CU34P2A 21:09 2xHDMI+DP+USB Curved | 208833005252 | 40389861.. |
|
294.40 €
|
B магазин enter24.eu |
AOC/CU34P2A/34"/VA/3440×1440/100 Hz/1 ms/čierny/3R | 208833005252 | 403898611822.. |
|
296.70 €
|
B магазин b2cshop.eu |
AOC P2 CU34P2A LED display 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels Quad HD Black |
|
313.14 €
|
B магазин smartech.ee |
AOC P2 CU34P2A LED display 86,4 cm (34") 3440 x 1440 pikseliai Quad HD Juoda |
|
314.86 €
|
B магазин senetic.lt |
AOC | Curved Monitor | CU34P2A | 34 " | VA | 21:9 | 100 Hz | 1 ms | 3440 × 1440 .. |
|
318.19 €
|
B магазин skytech.lt |
Monitorius AOC CU34P2A 34 colių VA lenktas 3440x1440 H/A 150mm 100hz FreeSync Pr.. |
|
348.89 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
348.89 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
AOC CU34P2A 34" VA 21:9 monitorius10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 34.90 eur/mėn |
|
348.99 €
|
B магазин rde.lt |
AOC P2 CU34P2A LED display 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels Quad HD Black |
|
374.73 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
374.73 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Monitorius AOC lenktas monitorius CU34P2A 34 ", VA, 3440 × 1440, 21:9, 1 ms, 300..Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
390.84 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
390.84 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Monitorius AOC lenktas monitorius CU34P2A 34 ", VA, 3440 × 1440, 21:9, 1 ms, 300..Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
410.38 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
410.38 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
AOC P2 CU34P2A kompiuterio monitorius 86,4 cm (34") 3440 x 1440 pikseliai Quad H.. |
|
422.46 €
|
B магазин baitera.lt |
86,4 cm / 34 col. (3440 x 1440) AOC Pro-Line CU34P2A 21:9 1 ms USB 2xHDMI Displa.. |
|
456.93 €
|
B магазин marsietis.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-19 17:11
! Сообщить об ошибке| Марка | AOC |
| Категория | Мониторы |
| Продукт код | 4038986118224 |
| Įstrižainė | 34" |
| Maksimali raiška | 3440 x 1440 |
| Ekrano tipas | ips |
| Jungtis | hdmi, displayport (dp) |
| Kitos jungtys | 3.5 mm, dc-in |
| Įmontuotos garso kolonėlės | + |
| TV priėmimo galimybė | - |
| TV imtuvai | - |
| Kontrastas | 3000: 1 |
| Ryškumas | 300cd/m² |
| Rekomenduojama raiška | 3440 x 1440 |
| Atnaujinimo dažnis | 100hz |
| Reakcijos laikas | 1ms |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178 |
| Vaizdo proporcijos | 21:9 |
| Taško dydis | 0.2745 x 0.2745mm |
| Lenktas ekranas | + |
| Jutiklinis ekranas | - |
| USB jungčių skaičius | 4vnt. |
| Montavimo tipas | 100 x 100 |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Kita informacija | flicker free technologija, low blue light |
| Komplekte yra kabeliai | ac, hdmi, displayport |
| Svoris | 9.8kg |
| Kolonėlės | 2 x 3 w |
| Integruota Web kamera | - |
| Mikrofonas | - |
| Korpusas | aukščio reguliavimas |
| Aukštis | 61.2cm |
| Plotis | 80.8cm |
| Gylis | 27.5cm |
| Energijos klasė | g |
| Žaidimų monitorius | - |
| Savybės | Įmontuoti garsiakalbiai |
| Tipas | monitorius |
| Показать больше | |

































































