Anker Eufy E15 цена
Anker Eufy E15 цена
Anker Eufy belaidis vejos robotas E15, 800m² |
|
1169.68 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
1169.68 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Robotinė vejapjovė Anker Eufy E15 800 m² tylus veikimasKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1599.0 € |
|
1198.99 €*
|
B магазин pigu.lt |
Anker Eufy | Robot Lawn Mower | E15 | Gray |
|
1169.67 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
1169.67 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Anker Eufy belaidis vejos robotas E15, 800m² |
|
1169.68 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
1169.68 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Anker Eufy | Robot Lawn Mower | E15 | Gray | T2880GA1 |
|
1169.90 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
1169.90 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Belaidis robotas vejapjovė Anker Eufy E15Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1169.99 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
1169.99 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Anker Eufy | Robot Lawn Mower | E15 | Gray |
|
1173.56 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
1173.56 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Anker Eufy | Robot Lawn Mower | E15 | Gray |
|
1183.77 €
2-3 раб. дн.
Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
1183.77 €
2-3 раб. дн.
Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Robotinė vejapjovė Anker Eufy E15 800 m² tylus veikimasKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1599.0 € |
|
1198.99 €*
|
B магазин pigu.lt |
Eufy E15 vejos pjovimo robotas be laidų iki 800m² su AI kamerų navigacija Wi-Fi .. |
|
1199.00 €
|
B магазин inserv.lt |
Anker Eufy | Robot Lawn Mower | E15 | Gray T2880GA1 | 0194644290665 |
|
1225.63 €
|
B магазин elektrika.lv |
Belaidis robotas vejapjovė Anker Eufy E15Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1228.49 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
1228.49 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-02 20:20
! Сообщить об ошибке| Марка | ANKER EUFY |
| Категория | Газонные роботы |
| Продукт код | 0194644290665 |
| Tipas | vejos robotas |
| Pjovimo plotis | 20.3cm |
| Min. pjovimo aukštis | 25mm |
| Maks. pjovimo aukštis | 75mm |
| Pjovimo padėtys | reguliuojamas |
| Korpusas | abs |
| Svoris | 8.5kg |
| Išmanusis įrenginys | + |
| Vejos plotas | 800m² |






























