Dulkių siurblys Amica VM 1043 цена
Dulkių siurblys Amica VM 1043 цена
Amica 1190783Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 77.9 € |
|
60.48 €*
|
B магазин pigu.lt |
Amica Yugo VM1043 1,5 L Cilindrinis dulkių siurblys 900 W Dulkių maišas |
|
67.49 €
|
B магазин topocentras.lt |
Vacuum cleaner YUGO VM1043 |
|
56.15 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
56.15 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Amica Yguo, Black/Red 1190783 |
|
59.04 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
59.04 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
Amica 1190783Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 77.9 € |
|
60.48 €*
|
B магазин pigu.lt |
Amica Yugo VM1043 1,5 L Cilindrinis dulkių siurblys 900 W Dulkių maišas |
|
61.31 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
61.31 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
Dulkių siurblys YUGO VM1043Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
62.04 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
62.04 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Dulkių siurblys YUGO VM1043Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
65.14 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
65.14 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Dulkių Siurblys - Amica Yugo VM1043 1,5 L 900 W Juodas/Raudonas |
|
65.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
65.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Dulkių siurblys Amica YUGO VM1043 |
|
67.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
67.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
Amica Yugo VM1043 1,5 L Cilindrinis dulkių siurblys 900 W Dulkių maišas |
|
67.49 €
|
B магазин topocentras.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 07:04
! Сообщить об ошибке| Марка | AMICA |
| Категория | Пылесосы |
| Продукт код | 5906006907839 |
| Tipas | tradiciniai siurbliai, dulkių siurbliai su dulkių maišu |
| Galia | -w |
| Įsiurbimo galia | -w |
| Maitinimas | tinklas |
| Vamzdis | teleskopinis |
| Teleskopinis vamzdis | + |
| Dulkių rinktuvo tipas | dulkių maišas |
| Plotis | 27cm |
| Gylis | 35cm |
| Svoris | 4.8kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 2l |
| Antgaliai | universalus antgalis |
| Automatinis laido suvyniojimas | + |
| Maksimalus triukšmo lygis | -db |
| Laido ilgis | -m |
| Plovimo funkcija | - |
| Показать больше | |































