Kaitlentė Amica PGD6101APR цена
Kaitlentė Amica PGD6101APR цена
Dujinė kaitlentė Amica PGD6101APRKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 278.9 € |
|
217.86 €*
|
B магазин senukai.lt |
Amica PGD6101APRKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 262.0 € |
|
217.86 €*
|
B магазин pigu.lt |
Dujinė kaitlentė Amica PGD6101APRKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 278.9 € |
|
217.86 €*
|
B магазин senukai.lt |
Dujinė kaitlentė Amica PGD6101APRKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 278.9 € |
|
217.86 €*
|
B магазин 1a.lt |
Amica PGD6101APRKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 262.0 € |
|
217.86 €*
|
B магазин pigu.lt |
PGD6101APR gas hob |
|
224.36 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
224.36 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Dujinė kaitlentė Amica PGD6101APR |
|
229.99 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
229.99 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
Amica PGD6101APR viryklė Nerūdijančiojo plieno Įmontuoti 59 cm Dujinė 4 zone(s).. |
|
231.79 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
231.79 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Amica Kaitlentė Pgd6101apr 21140 |
|
233.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
233.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 00:18
! Сообщить об ошибке| Марка | AMICA |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 5906006211400 |
| Gamintojo kodas | pgd6101apr |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Tipas | dujinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | nerūdijantis plienas |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | -w |
| Valdymas | mechaninis |
| Aukštis | 13cm |
| Plotis | 59cm |
| Gylis | 70cm |
| Matmenys | 5 x 59 x 52cm |
| Svoris | 10.3kg |
| Kaitinimo galingumo lygiai | - |
| Likutinės šilumos indikatorius | - |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | - |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | - |
| Automatinio užvirinimo funkcija | - |
| Laikmatis | - |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | - |
| Garsinis signalas | - |
| Užvirimo jutiklis | - |
| Kepimo jutiklis | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | - |
| Kita informacija | "wok" degiklis; 4 dujiniai degikliai (1 trigubas ugnies žiedas); ketaus grotelės; apsauga nuo dujų nuotėkio; elektrinis uždegimas integruotas į rankenėles; Žikleriai suskystintoms dujoms komplekte |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Rėmelis | su rėmu |
| Purkštukai suskystintoms dujoms | + |
| Palaikomos technologijos | apsauga nuo dujų nutekėjimo |
| Maitinimo laidas | + |
| Показать больше | |

























