Amica ED57545V цена
Amica ED57545V цена
Piekarnik Amica ED57545V Studio Steam | ED57545VSTUDIOSTEAM | 5906006576998 |
|
595.50 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Orkaitė Amica ED57545V Studio Steam |
|
635.89 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
635.89 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
Amica Studio Steam ED57545VKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 795.0 € |
|
635.99 €*
|
B магазин pigu.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 10:12
! Сообщить об ошибке| Марка | AMICA |
| Категория | Духовые шкафы |
| Продукт код | 5906006576998 |
| Gamintojo kodas | ed57545v |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.99 |
| Energijos klasė | a+ |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | Įmontuojama orkaitė |
| Orkaitės tipas | elektrinė |
| Galia | 3600w |
| Aukštis | 59.5cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 57cm |
| Svoris | -kg |
| Orkaitės tūris | 77l |
| Orkaitės valdymas | elektroninis |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | + |
| Orkaitės durų stiklai | 3vnt. |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Grilis | + |
| Grilio galia | -kw |
| Vidaus danga | emalė |
| Teleskopiniai bėgeliai | + |
| LCD ekranas | - |
| Kepimo skardos | 2vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Mėsos termometras | - |
| Apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis ir apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis kaitinimas | + |
| Ventiliatorius | + |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | + |
| Konvekcija | + |
| Aušinimo ventiliatorius | + |
| Maks. kaitinimo temperatūra (°C) | - |
| Gaminimo garuose funkcija | - |
| Показать больше | |

















