Orkaitė Amica ED37515V цена
Orkaitė Amica ED37515V цена
orkaitė Amica ED37515V Studio |
|
390.90 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
390.90 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 10:13
! Сообщить об ошибке| Марка | AMICA |
| Категория | Духовые шкафы |
| Продукт код | 5906006577025 |
| Gamintojo kodas | ed37515v |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.99 |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | Įmontuojama orkaitė |
| Orkaitės tipas | elektrinė |
| Galia | 3600w |
| Aukštis | 59.5cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 57cm |
| Svoris | -kg |
| Orkaitės tūris | 77l |
| Orkaitės valdymas | elektroninis, mechaninis |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės durų stiklai | 3vnt. |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Grilis | + |
| Grilio galia | -kw |
| Teleskopiniai bėgeliai | + |
| LCD ekranas | - |
| Kepimo skardos | 2vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis ir apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis kaitinimas | + |
| Ventiliatorius | + |
| Konvekcija | + |
| Aušinimo ventiliatorius | + |
| Kita informacija | Įmontuojama orkaitė |
| Maks. kaitinimo temperatūra (°C) | - |
| Priedai | 1 grotelės |
| Показать больше | |
















