Viryklė Amica 618CE3.333HQW цена
Viryklė Amica 618CE3.333HQW цена
Elektrinė viryklė su elektrine orkaite Amica 618CE3.333HQWKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 529 € |
|
439.89 €*
|
B магазин senukai.lt |
Amica 618CE3.333HQ(W) virtuvas Pastatoma viryklė Elektrinis Keraminis Balta A |
|
412.80 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
412.80 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Elektrinė viryklė su elektrine orkaite Amica 618CE3.333HQWKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 529 € |
|
439.89 €*
|
B магазин senukai.lt |
Elektrinė viryklė su elektrine orkaite Amica 618CE3.333HQWKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 529 € |
|
439.89 €*
|
B магазин 1a.lt |
Viryklė Amica 618CE3.333HQW |
|
439.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
439.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Ceramic cooker 618CE3.333HQW |
|
464.14 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
464.14 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Virtuvė Su Keramine Kaitlente Amica 54034 |
|
582.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
582.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 00:24
! Сообщить об ошибке| Марка | AMICA |
| Категория | Плиты |
| Продукт код | 590600654034 |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | - |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Elektrinės viryklės tipas | elektrinės |
| Galia | 9600w |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 60cm |
| Paviršius | stiklo keramika |
| Paviršiaus likutinės šilumos indikatorius | + |
| Dangtis | - |
| Orkaitės tūris | 65l |
| Programuojamos kepimo programos | 10 |
| Orkaitės valdymas | mechaninis |
| Laikmatis | - |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Kepimo skardos | 1vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | - |
| Orkaitės durų stiklai | 3 |
| Teleskopiniai bėgeliai | - |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | - |
| Apatinis stalčius | + |
| Показать больше | |


























