Amica 15229 цена
Amica 15229 цена
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-20 09:54
! Сообщить об ошибке| Марка | AMICA |
| Категория | Пылесосы |
| Tipas | tradiciniai siurbliai, dulkių siurbliai su dulkių maišu |
| Galia | 900w |
| Įsiurbimo galia | -w |
| Maitinimas | tinklas |
| Galios reguliavimas ant korpuso | + |
| Vamzdis | teleskopinis |
| Energijos efektyvumo klasė | b |
| Teleskopinis vamzdis | + |
| Kietosios dangos valymo kokybės klasė | a |
| Kilimo valymo kokybės klasė | d |
| Dulkių rinktuvo tipas | dulkių maišas |
| Aukštis | 24cm |
| Plotis | 31cm |
| Gylis | 43cm |
| Svoris | 5.4kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 3l |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Vandens rezervuaro talpa | -l |
| Antgaliai | turbo antgalis, antgalis apmušalams |
| Automatinis laido suvyniojimas | + |
| Veikimo spindulys | 8m |
| Dulkių išleidimo klasė | a |
| Maksimalus triukšmo lygis | 76db |
| Filtrų tipas | hepa |
| Laido ilgis | 5m |
| Plovimo funkcija | - |
| Показать больше | |














