Allenzi IOW цена
Allenzi IOW цена
Allenzi IOWKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 594.0 € |
|
474.30 €*
|
B магазин pigu.lt |
Gartraukis Allenzi IOW |
|
474.30 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
474.30 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
ALLENZI IO W GartraukisVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
475.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
475.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 16:00
! Сообщить об ошибке| Марка | ALLENZI |
| Категория | Кухонные вытяжки |
| Продукт код | 8008260004129 |
| Tipas | lubinis gartraukis |
| Gamintojo kodas | iow |
| Energijos sunaudojimas per metus | 42.5kwh |
| Energijos klasė | a |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 31.8 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | a |
| Apšvietimo efektyvumas | 174lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 80.7 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | c |
| Minimalus oro srautas | 315.3m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 990m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 47-61db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 64db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | 0.48w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Recirkuliacijos trauka | 697m³/val. |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | + |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | + |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 103cm |
| Plotis | 38cm |
| Gylis | 38cm |
| Valdymas | elektroninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 120 - 150mm |
| Matmenys | 1030 x 380 x 380mm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | led apšvietimas; anglies filtrai užsakomi atskirai; plaunamas filtras |
| Laido ilgis | 1m |
| Показать больше | |
















