Monitorius Acer Nitro XF240YM3 цена
Monitorius Acer Nitro XF240YM3 цена
Monitorius Acer Nitro XF240Y M3, IPS, 180 Hz, FHD, 23.8"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 150.9 € |
|
125.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
ACER Nitro XF240YM3biiph 23.8" FHD IPS Monitorius, 180Hz, 1ms VRB, FreeSync Prem..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 149.0 € |
|
125.90 €*
|
B магазин pigu.lt |
LCD Monitor|ACER|XF240YM3BIIPH|23.8"|Gaming|Panel IPS|1920x1080|16:9|180 Hz|Matt.. |
|
125.00 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
125.00 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
LCD Monitor|ACER|XF240YM3BIIPH|23.8"|Gaming|Panel IPS|1920x1080|16:9|180 Hz|Matt.. |
|
125.23 €
|
B магазин plkompiuteriai.lt |
Acer XF240YM3biiph 23.8" IPS 16:9 monitorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 20.88 eur/mėn |
|
125.28 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
125.28 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
LED Monitorius Acer XF240YM3BIIPH - 24'' | IPS | Full HD | 1ms | 180Hz |
|
125.29 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
125.29 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
ACER MON Nitro XF240YM3biiphPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo больше |
|
125.40 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
125.40 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Monitorius Acer Nitro XF240Y M3, IPS, 180 Hz, FHD, 23.8"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 150.9 € |
|
125.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Monitorius Acer Nitro XF240Y M3, IPS, 180 Hz, FHD, 23.8"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 150.9 € |
|
125.90 €*
|
B магазин 1a.lt |
ACER Nitro XF240YM3biiph 23.8" FHD IPS Monitorius, 180Hz, 1ms VRB, FreeSync Prem..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 149.0 € |
|
125.90 €*
|
B магазин pigu.lt |
LCD Monitor|ACER|XF240YM3BIIPH|23.8"|Gaming|Panel IPS|1920x1080|16:9|180 Hz|Matt.. |
|
126.86 €
3-5 раб. дн.
Срок доставки: 3-5 раб. дн. |
126.86 €
3-5 раб. дн.
Срок доставки: 3-5 раб. дн. |
LCD Monitor|ACER|XF240YM3BIIPH|23.8"|Gaming|Panel IPS|1920x1080|16:9|180 Hz|Matt.. |
|
127.05 €
|
B магазин vieni.lt |
LCD Monitor|ACER|XF240YM3BIIPH|23.8 |Gaming|Panel IPS|1920x1080|16:9|180 Hz|Matt.. |
|
127.05 €
|
B магазин perku24.lt |
Acer Nitro XF240YM3biiph 24 Gaming Monitor |
|
127.05 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
127.05 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
LCD Monitor|ACER|XF240YM3BIIPH|23.8"|Gaming|Panel IPS|1920x1080|16:9|180 Hz|Matt.. |
|
127.05 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
127.05 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
LCD Monitor|ACER|XF240YM3BIIPH|23.8"|Gaming|Panel IPS|1920x1080|16:9|180 Hz|Matt.. |
|
127.12 €
|
B магазин enrike.lt |
LCD Monitor|ACER|XF240YM3BIIPH|23.8"|Gaming|Panel IPS|1920x1080|16:9|180 Hz|Matt.. |
|
127.19 €
|
B магазин skytech.lt |
ACER LCD Monitor||XF240YM3BIIPH|23.8"|Gaming|IPS Panel|1920x1080|16:9|180 Hz|Mat.. |
|
128.22 €
|
B магазин smartech.ee |
LCD Monitor ACER XF240YM3BIIPH 23.8" Gaming Panel IPS 1920x1080 16:9 180 Hz Matt.. |
|
129.50 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
129.50 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
Acer XF240YM3BIIPH, 23.8" UM.QX0EE.315 |
|
129.84 €
4 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4 раб. дн. |
129.84 €
4 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4 раб. дн. |
LCD Monitor ACER XF240YM3BIIPH 23.8" Gaming Panel IPS 1920x1080 16:9 180 Hz Matt.. |
|
130.41 €
|
B магазин printera.lt |
LCD Monitor|ACER|XF240YM3BIIPH|23.8"|Gaming|Panel IPS|1920x1080|16:9|180 Hz|Matt.. |
|
130.68 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
130.68 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
LCD monitorius, ACER, XF240YM3BIIPH, 23,8 colio, žaidimai, skydelis IPS, 1920x10.. |
|
131.89 €
|
B магазин marsietis.lt |
ACER MON Nitro XF240YM3biiphIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur больше |
|
132.92 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
132.92 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Monitorius ACER XF240YM3 23.8" žaidimų IPS 1920x1080 180Hz 1ms garsiakalbiai juo.. |
|
132.99 €
8-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 8-10 раб. дн. |
132.99 €
8-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 8-10 раб. дн. |
LCD Monitor|ACER|XF240YM3BIIPH|23.8"|Gaming|Panel IPS|1920x1080|16:9|180 Hz|Matt.. |
|
133.10 €
|
B магазин fortakas.lt |
LCD Monitor ACER XF240YM3BIIPH 23.8 Gaming Panel IPS 1920x1080 16:9 180 Hz Matte.. |
|
134.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
134.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
LCD Monitor|ACER|XF240YM3BIIPH|23.8 |Gaming|Panel IPS|1920x1080|16:9|180 Hz|Matt.. |
|
136.73 €
|
B магазин primtech.lt |
LCD Monitor|ACER|XF240YM3BIIPH|23.8"|Gaming|Panel IPS|1920x1080|16:9|180 Hz|Matt.. |
|
139.00 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
139.00 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
LCD Monitor|ACER|XF240YM3BIIPH|23.8"|Gaming|Panel IPS|1920x1080|16:9|180 Hz|Matt.. |
|
142.18 €
|
B магазин electrobase.lt |
Acer LCD monitorius UM.QX0EE.315 60.5 cm 1920 x 1080 Full HD LED 1 ms 178° 178° .. |
|
142.90 €
|
B магазин inserv.lt |
LCD Monitor|ACER|XF240YM3BIIPH|23.8"|Gaming|Panel IPS|1920x1080|16:9|180 Hz|Matt.. |
|
148.00 €
|
B магазин freyo.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 17:02
! Сообщить об ошибке| Марка | ACER |
| Категория | Мониторы |
| Продукт код | 4711121692598 |
| Gamintojo kodas | xf240ym3biiph |
| Įstrižainė | 23.8" |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| Ekrano tipas | ips |
| Įmontuotos garso kolonėlės | + |
| TV priėmimo galimybė | - |
| TV imtuvai | - |
| Kontrastas | 1000:1 |
| Ryškumas | 250cd/m² |
| Rekomenduojama raiška | 1920 x 1080 |
| Atnaujinimo dažnis | 180hz |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178° |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Lenktas ekranas | - |
| Jutiklinis ekranas | - |
| Montavimo tipas | 100 x 100 |
| Reguliuojamas aukštis | - |
| Kolonėlės | 2 x 2 w |
| Plotis | 540cm |
| Gylis | 234cm |
| Palaikomos technologijos | hdr10 |
| Energijos klasė | - |
| Žaidimų monitorius | + |
| Tipas | Žaidimų monitorius |
| Показать больше | |


















































