A4Tech Evo Vhead 50 цена
A4Tech Evo Vhead 50 цена
Laidinės ausinės A4Tech EVO Vhead 50, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 22.59 € |
|
11.86 €*
|
B магазин senukai.lt |
A4Tech EVO Vhead 50 Headset Head-band Black |
|
11.83 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
11.83 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
A4Tech Evo Vhead 50 Black ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
11.86 €
3-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
11.86 €
3-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
Laidinės ausinės A4Tech EVO Vhead 50, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 22.59 € |
|
11.86 €*
|
B магазин senukai.lt |
A4Tech A4TSLU09264 A4Tech EVO Vhead 50 Ausinės |
|
11.86 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
11.86 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Laidinės ausinės A4Tech EVO Vhead 50, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 22.59 € |
|
11.86 €*
|
B магазин 1a.lt |
Ausinės A4Tech Evo Vhead 50 BlackPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
11.86 €
2-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 2-5 раб. дн. |
11.86 €
2-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 2-5 раб. дн. |
Ausinės A4Tech Evo Vhead 50 BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
12.45 €
2-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-5 раб. дн. |
12.45 €
2-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-5 раб. дн. |
A4Tech HS-50 A4TSLU09264 |
|
14.08 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
14.08 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
A4Tech HS-50 black 09264 |
|
16.99 €
14 раб. дн.
Срок доставки: 14 раб. дн. |
16.99 €
14 раб. дн.
Срок доставки: 14 раб. дн. |
A4Tech HS-50 black 09264 |
|
20.46 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
20.46 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-02 20:51
! Сообщить об ошибке| Марка | A4TECH |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 5907512810521 |
| Tipas | laidinės ausinės, Žaidimų ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | 3.5 mm (aux) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 2m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Jautrumas | 97db |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | -mm |
| Pakuotės turinys | vartotojo vadovas |
| Kita informacija | lankelis: reguliuojamas; pagalvėlių medžiaga: dirbtinė oda; 2 x mini lizdai ausinėms ir mikrofonui |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Svoris | -g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | integruotas |
| Показать больше | |























































