100/1000 kaina

(658)    
Komunikacinė ir ryšio įranga/Tinklo įranga/Tinklo plokštės, adapteriai
D-LINK DGE-560T, (Bulk) Managed Gigabit PCI-Express NIC, 1-port 100/1000 Mbps UTP with RJ-45 connector, (IEEE802.3ab), Full-Duplex, X1 PCI Express Serial Link, 802.3x Flow Control, 802.1Q VLAN tagging, 802.1p Layer 2, Priority Encoding, SNMP v1 Suppo ...

... NIC, 1-port 100/1000 Mbps UTP with ...

Komunikacinė ir ryšio įranga/Tinklo įranga/Komutatoriai (Switch)
GEMBIRD Switch 5-ports 10/100/1000 Mbps

GEMBIRD Switch 5-ports 10/100/1000 Mbps

TELEFONAI, TINKLO ĮRANGA IR GPSTinklo įrangaTinklo šakotuvai
Ubiquiti UF-MM-1G SFP, Multi-Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000 Mbit/s, Wavelength 850 nm, Maximum transfer distance 550 m, (2-Pack), 0 to +70C

... , Dual LC, 10/100/1000 Mbit/s, Wavelength ...

Komunikacinė ir ryšio įranga/Tinklo įranga/Tinklo plokštės, adapteriai
Intellinet tinklo plokštė PCI Express 10/100/1000 Gigabit RJ45

Intellinet tinklo plokštė PCI Express 10/100/1000 Gigabit RJ45

Komunikacinė ir ryšio įranga/Tinklo įranga/Tinklo plokštės, adapteriai
Techly USB 3.0 į Gigabit Ethernet RJ45 10/100/1000 Mbps tinklo kortos adapteris

Techly USB 3.0 į Gigabit Ethernet RJ45 10/100/1000 Mbps tinklo kortos adapteris

Komunikacinė ir ryšio įranga/Tinklo įranga/Media konverteriai, GBIC, SFP, XFP
D-Link DEM-330R/DD SFP, Single-Mode Fiber, Single LC, 10/100/1000 Mbit/s, Wavelength 1310/1550 nm, Maximum transfer distance 10000 m

... , Single LC, 10/100/1000 Mbit/s, Wavelength ...