Plento dviratis Cube Attain Pro, 28, 22, mėlynas
Plento dviratis Cube Attain Pro, 28, 22, mėlynas
Dviratis plento Cube Attain Pro, 28 ", 22" rėmas, mėlyna sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1219 € |
|
1098.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Dviratis plento Cube Attain Pro, 28 ", 22" rėmas, mėlyna sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1219 € |
|
1098.90 €*
|
B магазин 1a.lt |
Plento dviratis Cube Attain Pro 28" 2026 mėlynasKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1322.0 € |
|
1098.90 €*
|
B магазин pigu.lt |
Dviratis Cube Attain Pro nautica'n'prism 2026-56 cm (Dydis: 56 cm) |
|
1098.90 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
1098.90 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-29 10:14
! Сообщить об ошибке| Марка | CUBE |
| Категория | Шоссейные велосипеды |
| Продукт код | 4054571501097 |
| Rekomenduojamas ūgis | 175–190cm |
| Tipas | plentinis dviratis |
| Skirta | universalus |
| Rėmas | aliuminis 6061 t4/t6 superlite, road comfort geometry, vidinis kabelių vedimas, flat mount disc, integruota balnelio apkaba, 12x142 mm |
| Rėmo dydis | 22in |
| Ratų skersmuo | 28'' |
| Pavarų skaičius | 16 |
| Svoris | 10.5kg |
| Šakė | standi, cube csl race disc, pilnai anglies, 1 1/8 |
| Balnelis | acid nuance lite |
| Padangos | continental grand prix, kevlar, 30-622 |
| Stabdžių tipas | mechaniniai diskiniai stabdžiai |
| Ratlankiai | acid pro ra 2.3 aero disc, 28/28 stipinai, 6 varžtai, 12x100/12x142, tubeless ready |
| Galinis permetėjas | shimano claris rd-r2000-gs |
| Priekinis permetėjas | shimano claris fd-r2000-bm |
| Pavarų perjungimo rankenėlė | shimano claris st-r2000 |
| Stabdžių sistema | diskiniai mechaniniai |
| Amortizatoriai galiniai | - |
| Показать больше | |











