PicoUPS 600VA, 360 W цена
PicoUPS 600VA, 360 W цена
Pico UPS 600VA/360WTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
39.67 €
|
B магазин pigu.lt |
Volt Pico UPS 600VA/360W 7Ah nepertraukiamo maitinimo blokas |
|
43.99 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
43.99 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-23 06:17
! Сообщить об ошибке| Марка | VOLT POLSKA |
| Категория | ИБП - Источники бесперебойного питания |
| Продукт код | 5903111886813 |
| Architektūra | line-interactive |
| Veikimo laikas pilna apkrova | -min. |
| Galingumas (VA) | 600 |
| Galingumas | 360w |
| Tipas | ups |
| Svoris | 4.2kg |
| USB jungčių skaičius | -vnt. |
| Jungties tipas | 3-jų gyslų kabelis (h + n + g) |
| Automatinis įtampos reguliavimas (AVR) | + |
| Perjungimo laikas | 3ms |
| Standartinių lizdų skaičius | 2 |
| Išvesties įtampa | 230v |
| Plotis | 10.1cm |
| Gylis | 29.7cm |
| Korpusas | tower |
| Показать больше | |


















