Šaldiklis Philco PTF 813 D цена
Šaldiklis Philco PTF 813 D цена
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 13:12
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILCO |
| Категория | Морозильники |
| Продукт код | 8590669302963 |
| Tipas | mažas šaldiklis |
| Gamintojo kodas | 40042536 |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | 131kwh |
| Bendra talpa | 85l |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 15val. |
| Užšaldymo galia | 5kg/24h |
| Klimato klasė | sn-n-st-t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 38db |
| Montavimo tipas | laisvai statomi |
| Aukštis | 84.5cm |
| Plotis | 56cm |
| Gylis | 57.5cm |
| Svoris | 32kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Šaldiklio valdymas | jutiklinis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Показать больше | |


















