Šaldytuvas Philco PTB 94 EW цена
Šaldytuvas Philco PTB 94 EW цена
Šaldytuvas be šaldiklio Philco PTB 94 EWKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 220.9 € |
|
176.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Šaldytuvas be šaldiklio Philco PTB 94 EWKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 220.9 € |
|
176.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
Šaldytuvas Philco PTB 94 EW |
|
190.90 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
190.90 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 21:20
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILCO |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 8590669357222 |
| Gamintojo kodas | 40048067 |
| Šaldytuvo tipas | mini šaldytuvas |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 86kwh |
| Bendra talpa | 94l |
| Šaldytuvo talpa | 94l |
| Šaldiklio talpa | -l |
| Temperatūra šaldiklyje | be šaldiklioºc |
| Šaldiklio atitirpinimas | be šaldiklio |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Klimato klasė | n, st, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 36db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Plotis | 84.2cm |
| Aukštis | 47.5cm |
| Gylis | 45cm |
| Svoris | 23kg |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Padėklas ledukams | - |
| Показать больше | |
















