Šaldiklis Philco PCF 287EFPI цена
Šaldiklis Philco PCF 287EFPI цена
Philco PCF 287EFPIKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 485.0 € |
|
387.99 €*
|
B магазин pigu.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-23 22:25
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILCO |
| Категория | Морозильники |
| Продукт код | 8590669319282 |
| Tipas | Šaldymo dėžė |
| Gamintojo kodas | pcf 287efpi |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 227kwh |
| Bendra talpa | 287l |
| Temperatūra | -18°c |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | 14kg/24h |
| Klimato klasė | sn-n-st-t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 40db |
| Montavimo tipas | laisvai statomi |
| Savybės | greitas užšaldymas |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 109cm |
| Gylis | 62cm |
| Svoris | 34kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Temperatūros kilimo garsinis signalas | + |
| Kita informacija | durų užraktas; 2 vieliniai krepšiai; winter guard (-15c); vandeniui atsparus led ekranas; jutiklinis valdymas; ratukai |
| Показать больше | |
















