Šaldiklis Philco PFN 238 EW Joker цена
Šaldiklis Philco PFN 238 EW Joker цена
Šaldiklis Philco PFN 238 EW Joker, vertikalusKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 809 € |
|
669.99 €*
|
B магазин senukai.lt |
Šaldiklis Philco PFN 238 EW JOKER |
|
669.99 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
669.99 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
PFN 238 EW JokerKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 542.0 € |
|
491.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Šaldiklis Philco PFN 238 EW Joker, vertikalusKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 809 € |
|
669.99 €*
|
B магазин senukai.lt |
Šaldiklis Philco PFN 238 EW Joker, vertikalusKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 809 € |
|
669.99 €*
|
B магазин 1a.lt |
Šaldiklis Philco PFN 238 EW JOKER |
|
669.99 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
669.99 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-29 18:14
! Сообщить об ошибке| Марка | Philco |
| Категория | Морозильники |
| Продукт код | 8590669336418 |
| Tipas | Šaldiklis |
| Gamintojo kodas | pfn 238 ew joker nofrost |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 234kwh |
| Bendra talpa | 238l |
| Temperatūra | +8 - -24 °c |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 8val. |
| Užšaldymo galia | 11.1kg/24h |
| Klimato klasė | sn-n-st-t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 45db |
| Montavimo tipas | laisvai statomi |
| Aukštis | 172.2cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 63cm |
| Svoris | 62kg |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Temperatūros kilimo garsinis signalas | + |
| Padėklas ledukams | + |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |


















