Monitoriaus laikiklis Mark Adler Flow 2.0, baltas
Monitoriaus laikiklis Mark Adler Flow 2.0, baltas
Laikiklis Mark Adler Meester Group Sp. su o.o. Flow 2.0 monitorius mount |
|
34.89 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
34.89 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Monitoriaus laikiklis Mark Adler Flow 2.0, dujinė spyruoklė, 15–32", VESA 75/100..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 40.99 € |
|
34.99 €*
|
B магазин pigu.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-09 02:40
! Сообщить об ошибке| Марка | MARK ADLER |
| Категория | Кронштейны для мониторов |
| Продукт код | 5900415030010 |
| Atitraukiamas nuo sienos | + |
| Montavimo tipas | vesa 75 x 75 mm, 100 x 100 mm |
| Ekrano įstrižainės dydis | 15" - 32" |
| Didžiausias kabinamo įrenginio svoris | 9kg |
| Pasukimas | 360° |
| Mažiausias atstumas nuo sienos | 10cm |
| Svoris | 2.8kg |

















