Modulinė sofa Micadoni Home Nuria6, balta цена
Modulinė sofa Micadoni Home Nuria6, balta цена
Modulinė sofa Micadoni Home MIC_CHR_L_260_F1_Nuria6, baltaKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1508.0 € |
|
1079.99 €*
|
B магазин pigu.lt |
Šezlongas dešininis, Nuria, 1 sėdynė, 147x147x72, smėlio spalvosPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1238.74 €
28-31 раб. дн.
Стоимость доставки: 18.99 € Срок доставки: 28-31 раб. дн. |
1238.74 €
28-31 раб. дн.
Стоимость доставки: 18.99 € Срок доставки: 28-31 раб. дн. |
Šezlongas dešininis, Nuria, 1 sėdynė, 147x147x72, smėlio spalvosIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1300.68 €
28-31 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 28-31 раб. дн. |
1300.68 €
28-31 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 28-31 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-21 14:01
! Сообщить об ошибке| Марка | MICADONI |
| Категория | Уличные шезлонги |
| Продукт код | 5907114333046 |
| Miegamoji funkcija | - |
| Patalynės dėžė | - |
| Tipas | modulinės sofos |
| Medžiaga | gobelenas |
| Lengvai valomas gobelenas | - |
| Stilius | modernus |
| Aptraukta nugarėlė | + |
| Plotis | 147cm |
| Aukštis | 72cm |
| Gylis | 147cm |
| Kilmės šalis | eu |
| Miegamosios dalies dydis | nėracm |
| Atsparumas dilimui | - |
| Atsparumas blukimui | - |
| Garantija | 24mėn. |
| Miegamosios dalies plotis | -cm |
| Miegamosios dalies ilgis | -cm |
| Показать больше | |
















