Marvo M508 цена
Marvo M508 цена
Pelė - MARVO - M508 - Laidinė - Optinė - Modernus dizainasKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 18.49 € |
|
13.69 €*
|
B магазин pigu.lt |
Pelės Marvo M508 (M508) |
|
16.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
16.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 05:33
! Сообщить об ошибке| Марка | MARVO |
| Категория | Мыши |
| Продукт код | 6932391916483 |
| Pelės tipas | Žaidimų pelė |
| Jutiklio tipas | optinis |
| Mygtukai | 6 |
| Maitinimo šaltinis | usb |
| Raiška | 1200dpi |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Kabelio ilgis | 1.7m |
| Matmenys | 123 x 67 x 40mm |
| Svoris | 150g |
| Palaikomos technologijos | plug & play |
| Reikalingi elementai | - |
| Elementų tipas | - |
| Elementų skaičius | - |
| Kita informacija | led apšvietimas |
| Показать больше | |














