Fieldmann FZR 5130-170B цена
Fieldmann FZR 5130-170B цена
Benzininė vejapjovė Fieldmann FZR 5130-170B, 4in1, 170cc, 3kW, 51cm, 60l, 1800m2Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 495.0 € |
|
359.00 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
359.00 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-06 18:09
! Сообщить об ошибке| Марка | FIELDMANN |
| Категория | Бензиновые газонокосилки |
| Продукт код | 8590669381784 |
| Vejapjovės, žoliapjovės tipas | benzininės vejapjovės, profesionalams skirtos vejapjovės |
| Eiga | savaeigė |
| Variklis | 4-taktis |
| Galingumas | 3000w |
| Galia | 4.02ag |
| Darbinis tūris | 170cm³ |
| Pjovimo plotis | 51cm |
| Min. pjovimo aukštis | 25mm |
| Max. pjovimo aukštis | 75mm |
| Pjovimo padėtys | 7 |
| Žolės surinkimo krepšio talpa | 60l |
| Žolės surinkimas | + |
| Žolės šoninis išmetimas | + |
| Žolės smulkinimas | + |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Korpusas | metalinis |
| Svoris | 27.5kg |
| Rekomenduojamas pjovimo plotas (iki) | 1800m² |
| Показать больше | |















