Siurblys Pedrollo JSWM 2CX-N цена
Siurblys Pedrollo JSWM 2CX-N цена
Siurblys Pedrollo JSWM 2CX-NTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
183.50 €
|
B магазин pigu.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-01-23 00:35
! Сообщить об ошибке| Марка | PEDROLLO |
| Категория | Фекальные насосы |
| Tipas | išcentrinis siurblys |
| Maks. našumas | 4200l/val. |
| Variklio galia | 0.75 kw |
| Maks. slėgis | 4.7 bar |
| Maks. siurbimo aukštis | 9 m |
| Siurblio eigos mechanizmas | 1 pakopos |
| Siurbimo žarnos diametras | 1" |
| Masė apie | -kg |
| Maks. dalelių dydis | -mm |
| Maks. pumpavimo aukštis | -m |
| Maks. panardinimo gylis | -m |
| Siurblio išvado diametras | 1 |
| Laido ilgis | -m |
| Kilmės šalis | italija |
| Garantija | 24 mėn. |
| Įtampa (V) | 220 |
| Показать больше | |










