Indaplovė Electrolux EEC67310L цена
Indaplovė Electrolux EEC67310L цена
Įmontuojama indaplovė Electrolux 900 serija EEC67310L, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 979 € |
|
776.28 €*
|
B магазин senukai.lt |
Electrolux EEC67310LKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1244.0 € |
|
776.28 €*
|
B магазин pigu.lt |
Įmontuojama indaplovė Electrolux EEC67310LPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
746.69 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 12.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
746.69 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 12.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
60 cm. pločio įmontuojama indaplovė Electrolux EEC67310L |
|
746.69 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
746.69 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
ELECTROLUX EEC67310L IndaplovėVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
747.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
747.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
Electrolux EEC67310L Fully built-in 14 place settings | EEC67310L | 7332543780228 |
|
748.15 €
|
B магазин multo.eu |
Įmontuojama indaplovė Electrolux EEC67310LIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
776.28 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
776.28 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Įmontuojama indaplovė Electrolux 900 serija EEC67310L, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 979 € |
|
776.28 €*
|
B магазин senukai.lt |
Įmontuojama indaplovė Electrolux 900 serija EEC67310L, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 979 € |
|
776.28 €*
|
B магазин 1a.lt |
Electrolux EEC67310L įmontuojama indaplovė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 129.38 eur/mėn |
|
776.28 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 15.99 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
776.28 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 15.99 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
Electrolux EEC67310LKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1244.0 € |
|
776.28 €*
|
B магазин pigu.lt |
Indaplovė ELECTROLUX EEC67310L |
|
789.00 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
789.00 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Electrolux Montuojama indaplovė 60 cm 900 serija „ComfortLift“ EEC67310L |
|
819.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
819.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Electrolux EEC67310L Visiškai įmontuotos 14 vietos |
|
819.62 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
819.62 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Electrolux EEC67310L Fully built-in 14 place settings | EEC67310L | 7332543780228 |
|
833.30 €
|
B магазин enter24.eu |
ELECTROLUX EEC67310L |
|
838.95 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
838.95 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Electrolux EEC67310L Fully built-in 14 place settings |
|
963.43 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
963.43 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 21:51
! Сообщить об ошибке| Марка | ELECTROLUX |
| Категория | Встраиваемые посудомоечные машины |
| Продукт код | 7332543780228 |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Indų komplektų skaičius | 14 |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Energijos suvartojimas | -kw/h |
| Energijos suvartojimas nenaudojant | -w |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Standartinės programos eigos trukmė | 60min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Triukšmo lygis | 44db |
| Aukštis | 81.8cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 57cm |
| Svoris | 39kg |
| Galia | -w |
| Vandens sąnaudos ciklui | -l |
| Valdymas | mechaninis |
| Valdymo skydelis | ant briaunos |
| Plovimo temperatūrų režimai | -vnt. |
| Plovimo programų skaičius | 8vnt. |
| Ekranas | + |
| Reguliuojamas viršutinio krepšio aukštis | + |
| Vandens purkštuvai | 3vnt. |
| Džiovinimo tipas | airdry |
| Vandens nuotėkio kontrolė | + |
| Vandens tiekimo blokavimas trūkus žarnai | + |
| Filtras | 3 dalių filtrų sistema |
| Pradinis skalavimas | + |
| Pasibaigusios druskos indikacija | + |
| Pasibaigusio blizgiklio indikacija | + |
| Pajungimas prie karšto vandens | + |
| Trečias stalčius | + |
| Показать больше | |


















































