Einhell TC-VC 1815 S цена
Einhell TC-VC 1815 S цена
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
| Марка | EINHELL |
| Категория | Пылесосы |
| Tipas | tradiciniai siurbliai, cikloniniai dulkių siurbliai |
| Galia | 1250w |
| Įsiurbimo galia | 22w |
| Maitinimas | tinklas |
| Galios reguliavimas ant korpuso | + |
| Vamzdis | plastikinis |
| Teleskopinis vamzdis | + |
| Dulkių rinktuvo tipas | cikloninis |
| Aukštis | 63cm |
| Plotis | 38.4cm |
| Svoris | 10.2kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 15l |
| Dulkių talpos užsipildymo indikatorius | - |
| HEPA filtras | - |
| Micro filtras | - |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Antgaliai | 2 |
| Automatinis laido suvyniojimas | - |
| Konstrukcija | tinklo kabelio laikiklis |
| Plovimo funkcija | - |
| Показать больше | |











