Einhell TC-VC 1825 цена
Einhell TC-VC 1825 цена
Einhell 2351245 - Accessory kit - Schwarz - Einhell TE-VC 2340 SA - TE-VC 2230 S..больше |
|
48.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
48.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Dulkių siurblys pramoninis Einhell TC-VC 1825больше |
|
80.89 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
80.89 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
Einhell Odkurzacz przemysłowy Einhell ODKURZACZ WARSZTATOWY TC-VC 1825 A 2342485 |
|
159.92 €
|
B магазин percte.eu |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 21:18
! Сообщить об ошибке| Марка | EINHELL |
| Категория | Промышленные пылесосы |
| Продукт код | 4006825674828 |
| Tipas | tradiciniai siurbliai, cikloniniai dulkių siurbliai |
| Galia | 1250w |
| Įsiurbimo galia | -w |
| Maitinimas | tinklas |
| Galios reguliavimas ant korpuso | - |
| Galios reguliavimas ant rankenos | - |
| 360° sukiojama žarna | - |
| Vamzdis | plastikinis |
| Teleskopinis vamzdis | - |
| Dulkių rinktuvo tipas | dulkių maišas |
| Aukštis | 54cm |
| Plotis | 36cm |
| Gylis | 35.5cm |
| Svoris | 4.2kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 25l |
| Dulkių talpos užsipildymo indikatorius | - |
| HEPA filtras | - |
| Micro filtras | - |
| Drėgnas siurbimas | + |
| Vandens rezervuaro talpa | 25l |
| Antgaliai | 3 |
| Automatinis laido suvyniojimas | - |
| Veikimo spindulys | 5.5m |
| Kita informacija | komplektacija: 2,5 m siurbimo žarna (Ø36 mm), 2 dalių plastikiniai vamzdžiai, kombinuotas grindų antgalis kilimams ir kietoms dangoms, fugų antgalis, adapteris, klostuotas filtras, putų filtras, dulkių surinkimo maišas, priedų maišelis |
| Guminiai ratukai | + |
| Maksimalus triukšmo lygis | 78db |
| Konstrukcija | tinklo kabelio laikiklis |
| Plovimo funkcija | - |
| Показать больше | |





















