Dirbtinė Kalėdų eglutė DIPSIS.LT, 220 cm цена
Dirbtinė Kalėdų eglutė DIPSIS.LT, 220 cm цена
Melamino kempinėlės, 20 vnt.Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
9.50 €
|
B магазин pigu.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2025-09-09 08:22
! Сообщить об ошибке| Марка | SUPER MARIO |
| Категория | Новогодние елки |
| Продукт код | 456789012345 |
| Tipas | sieninės drabužių kabyklos |
| Medžiaga | metalas |
| Stilius | klasikinis |
| Plotis | 41cm |
| Aukštis | 21cm |
| Gylis | 5cm |
| Kilmės šalis | kinija |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |









