Gartraukis Cata TF-5260/C цена
Gartraukis Cata TF-5260/C цена
Garų surinktuvas CATA Hood TF-5260/C Telescopic Energy efficiency class E W.. |
|
79.49 €
|
B магазин topocentras.lt |
Cata TF-5260 BK/CKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 119.0 € |
|
79.49 €*
|
B магазин pigu.lt |
CATA | Hood | TF-5260/C | Telescopic | Energy efficiency class E | Width 60 cm |.. |
|
62.99 €
|
B магазин vieni.lt |
CATA | Hood | TF-5260/C | Telescopic | Energy efficiency class E | Width 60 cm |.. |
|
63.00 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
63.00 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
CATA | Hood | TF-5260/C | Telescopic | Energy efficiency class E | Width 60 cm |.. |
|
63.79 €
2-3 раб. дн.
Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
63.79 €
2-3 раб. дн.
Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
CATA | Hood | TF-5260/C | Telescopic | Energy efficiency class E | Width 60 cm |.. |
|
65.99 €
|
B магазин baitera.lt |
CATA | Hood | TF-5260/C | Telescopic | Energy efficiency class E | Width 60 cm |.. |
|
65.99 €
|
B магазин elektrika.lv |
CATA | Hood | TF-5260/C | Telescopic | Energy efficiency class E | Width 60 cm |.. |
|
67.19 €
|
B магазин maziausiakaina.lt |
CATA | Hood | TF-5260/C | Telescopic | Energy efficiency class E | Width 60 cm |.. |
|
68.80 €
|
B магазин etop.lt |
CATA | Hood | TF-5260/C | Telescopic | Energy efficiency class E | Width 60 cm |.. |
|
68.99 €
|
B магазин fortakas.lt |
Cata Hood TF-5260/C Telescopic Energy efficiency class E Width 60 cm 325 m³/h Me.. |
|
69.67 €
|
B магазин baitukas.lt |
CATA TF-5260 Negra Built-under Black 340 m³/h |
|
70.98 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
70.98 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Cata TF5260/ C Black montuojamasis gartraukis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 12.84 eur/mėn |
|
77.01 €
6-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 6-7 раб. дн. |
77.01 €
6-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 6-7 раб. дн. |
Garų surinktuvas CATA Hood TF-5260/C Telescopic Energy efficiency class E W.. |
|
79.49 €
|
B магазин topocentras.lt |
Cata TF-5260 BK/CKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 119.0 € |
|
79.49 €*
|
B магазин pigu.lt |
CATA | Hood | TF-5260/C | Telescopic | Energy efficiency class E | Width 60 cm |.. |
|
88.99 €
|
B магазин smartech.ee |
CATA | Hood | TF-5260/C | Telescopic | Energy efficiency class E | Width 60 cm |.. |
|
99.00 €
|
B магазин skytech.lt |
CATA | Gartraukis | TF-5260/C | Teleskopinis | Energijos vartojimo efektyvumo kl.. |
|
101.99 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
101.99 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 03:24
! Сообщить об ошибке| Марка | CATA |
| Категория | Кухонные вытяжки |
| Продукт код | 8422248003360 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | tf-5260/c |
| Energijos sunaudojimas per metus | 97kwh |
| Energijos klasė | e |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 12.9 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | e |
| Apšvietimo efektyvumas | 4.2lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | e |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 75.1 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | c |
| Minimalus oro srautas | 200m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 600m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 64db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 64db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | 0.49w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | 0.35w |
| Recirkuliacija | + |
| Recirkuliacijos trauka | -m³/val. |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | - |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | 2 |
| Riebalų filtrų tipas | metalinis |
| Apšvietimas | halogeninis |
| Aukštis | 135cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 28cm |
| Valdymas | mechaninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 120mm |
| Svoris | -kg |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | plaunamas filtras |
| Laido ilgis | -m |
| Показать больше | |






























