Gartraukis Cata GC Dual WH 75 цена
Gartraukis Cata GC Dual WH 75 цена
Gartraukis Cata GC Dual WH 75 |
|
311.73 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
311.73 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Gartraukis Cata GC Dual WH 75 |
|
311.83 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
311.83 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Gartraukis Cata GC Dual WH 75 | CA231 |
|
313.80 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
313.80 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Įmontuojamas gartraukis Cata GC Dual WH 75Yra sandėlyje. |
|
319.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
319.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Gartraukis Gartraukis Cata GC Dual WH 75Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 435.0 € |
|
348.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-30 10:57
! Сообщить об ошибке| Марка | CATA |
| Категория | Кухонные вытяжки |
| Продукт код | 8422248055680 |
| Gamintojo kodas | gc dual a 75 xgbk |
| Energijos sunaudojimas per metus | 32kwh |
| Energijos klasė | a |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 28.5 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | a |
| Apšvietimo efektyvumas | 16.1lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | c |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Minimalus oro srautas | 340m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 820m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 40db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 64db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | 0.41w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | 0.41w |
| Tipas | montuojami į spintelę |
| Recirkuliacija | + |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | + |
| Korpusas | nerūdijantis plienas, stiklas |
| Riebalų filtrai | 2 |
| Riebalų filtrų tipas | metalinis |
| Apšvietimas | led |
| Valdymas | sensorinis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 150 - 120mm |
| Aukštis | 30cm |
| Plotis | 79cm |
| Gylis | 27.7cm |
| Svoris | 10kg |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | anglies filtrai užsakomi atskirai |
| Laido ilgis | 1m |
| Показать больше | |





















