Gartraukis Berdsen BT-236 цена
Gartraukis Berdsen BT-236 цена
Gartraukis Berdsen BT-236Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 152.69 € больше |
|
123.18 €*
|
B магазин pigu.lt |
Įmontuojamas virtuvinis gartraukis po spintele Berdsen, 52 cm, Juodas |
|
129.16 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
129.16 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Gartraukis BT-236 52 cm juodos spalvos |
|
138.90 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
138.90 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 18:30
! Сообщить об ошибке| Марка | BERDSEN |
| Категория | Кухонные вытяжки |
| Продукт код | 5908220478058 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Energijos sunaudojimas per metus | -kwh |
| Energijos klasė | b |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | d |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | d |
| Minimalus oro srautas | 100m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 350m³/val. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 61db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | 0.01w |
| Recirkuliacija | + |
| Korpusas | dažytas plienas |
| Riebalų filtrai | 1 |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 17cm |
| Plotis | 52cm |
| Gylis | 29cm |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 150mm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |


















