Gartraukis Berdsen BT-233 цена
Gartraukis Berdsen BT-233 цена
Berdsen Teleskopinis virtuvės gartraukis 50 cm Inox BT-233 |
|
59.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
59.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Teleskopinis gartraukis 50 cm Inox BT-233 |
|
66.75 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
66.75 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 22:05
! Сообщить об ошибке| Марка | BERDSEN |
| Категория | Кухонные вытяжки |
| Продукт код | 5908220471035 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Energijos sunaudojimas per metus | 51kwh |
| Energijos klasė | d |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | g |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | e |
| Minimalus oro srautas | 100m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 200m³/val. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 62db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | 0.01w |
| Recirkuliacija | + |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | 2 |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 16cm |
| Plotis | 50cm |
| Gylis | 28cm |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 120mm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |























