Gartraukis Berdsen BT-214 цена
Gartraukis Berdsen BT-214 цена
Kamininis gartraukis 60 cm Berdsen BT-214 juodas |
|
66.19 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
66.19 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
Berdsen BT-214 60 cm kamino formos gartraukis, juodas |
|
89.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
89.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Gartraukis Berdsen BT-214Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
111.19 €
|
B магазин pigu.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-25 04:19
! Сообщить об ошибке| Марка | BERDSEN |
| Категория | Кухонные вытяжки |
| Продукт код | 5902854516209 |
| Tipas | lubinis gartraukis |
| Energijos sunaudojimas per metus | 35kwh |
| Energijos klasė | b |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | e |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | d |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 350m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 64db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 64db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | 65w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | - |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | 2 |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | + |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 480cm |
| Valdymas | mygtukinis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 150mm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | led apšvietimas, 5 sluoksnių riebalų filtras, anglies filtrai užsakomi atskirai, plaunamas filtras |
| Показать больше | |


















