Gartraukis Berdsen 3290 цена
Gartraukis Berdsen 3290 цена
Gartraukis Berdsen 3290Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
817.79 €
|
B магазин pigu.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-08 13:09
! Сообщить об ошибке| Марка | BERDSEN |
| Категория | Кухонные вытяжки |
| Продукт код | 646680205412 |
| Tipas | Į stalviršį montuojamas gartraukis |
| Energijos sunaudojimas per metus | -kwh |
| Energijos klasė | a+++ |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | a |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | f |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 500m³/val. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 62db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Recirkuliacijos trauka | -m³/val. |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 9 |
| Intensyvus greitis | - |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | + |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 30cm |
| Plotis | 87cm |
| Gylis | 12.5cm |
| Valdymas | sensorinis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 150 mmmm |
| Svoris | 29kg |
| Anglies filtrai komplektacijoje | + |
| Kita informacija | anglies filtrai užsakomi atskirai, led apšvietimas |
| Laido ilgis | -m |
| Показать больше | |















