Bėgimo takelis VirtuFit WP200I цена
Bėgimo takelis VirtuFit WP200I цена
Bėgimo takelis VirtuFit WalkingPad WP200 LED (Pristatymas: 2-4 d.d.)Prekę turime sandėlyje! Išsiunčiame per 24 val. |
|
366.99 €
2-4 раб. дн.
Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
366.99 €
2-4 раб. дн.
Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
VIRTUFIT WP200I BĖGIMO TAKELIS |
|
527.90 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
527.90 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Bėgimo takelis VirtuFit WP200iKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 580.0 € |
|
528.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 10:10
! Сообщить об ошибке| Марка | NONAME |
| Категория | Беговые дорожки |
| Продукт код | 8718591683589 |
| Galimybė sulankstyti | - |
| Maks. naudotojo svoris | 100kg |
| Treniruoklio svoris | 23kg |
| Greitis | iki 6 km/h |
| Programų kiekis | 12 |
| Transportavimo ratukai | + |
| Aukščio reguliavimas | - |
| Ilgis | 123.5cm |
| Plotis | 64cm |
| Aukštis | -cm |
| Ilgis | -cm |
| Kompiuterio ekranas rodo | atstumas, laikas, greitis, kalorijos |
| Pavaros tipas | mechaninė |
| Tipas | Ėjimo takelis |
| Показать больше | |














