Bėgimo takelis VirtuFit Elite TR-500i TFT-10.0
Bėgimo takelis VirtuFit Elite TR-500i TFT-10.0
Bėgimo takelis VirtuFit Elite TR-500i TFT-10.0 (Pristatymas: 2-4 d.d.)Prekę turime sandėlyje! Išsiunčiame per 24 val. |
|
1252.99 €
2-4 раб. дн.
Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
1252.99 €
2-4 раб. дн.
Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
VIRTUFIT BIEŻNIA ELEKTRYCZNA ELITE TR-500i | VFLOTR-500I | 8719497597291 |
|
1498.10 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Urbogym VIRTUFIT ELITE TR-500i ELEKTRINIS BĖGIMO TAKELIS |
|
1599.99 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
1599.99 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Bėgimo takelis Virtaful TR-500iKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2250.0 € |
|
1800.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-23 09:15
! Сообщить об ошибке| Марка | URBOGYM |
| Категория | Беговые дорожки |
| Продукт код | 8719497597291 |
| Galimybė sulankstyti | + |
| Įkalnės kampas | 0-15% |
| Maks. naudotojo svoris | 150kg |
| Treniruoklio svoris | 77kg |
| Programų kiekis | 30 |
| Transportavimo ratukai | + |
| Ilgis | 181cm |
| Plotis | 95cm |
| Aukštis | 130cm |
| Ilgis | -cm |
| Kompiuterio ekranas rodo | atstumas, laikas, greitis, kalorijos |
| Pavaros tipas | elektrinė |
| Показать больше | |




















